1 of 10

Władysław Wojciechowski

Władysław Wojciechowski

Contact Władysław WojciechowskiMam na imię Władek, mam 28 lat i najbardziej na świecię lubię fotografować szczęśliwych ludzi. Moja przygoda z fotografią zaczęła się dopiero 4 lata temu, zanim zostałem ślubnym fotografem, fotografowałem dzieci, pewnie stąd moje zamiłowanie do robienia zdjęć z kolan w plenerze :) Te 4 lata spędziłem pracując za granicą, lecz postanowiłem wrócić do kraju, bo najcenniejsze co mam to moja rodzina, mój dom i moi przyjaciele. Właśnie takie wartości utrwalam na swoich zdjęciach i chcę się dzielić nimi z wami.  
Kocham estetykę i kolorystykę klasycznej błony filmowej i staram się łączyć je ze współczesnymi trendami, dbając o to by wasze zdjęcia wyglądały ponadczasowo. 
Nie da się w 10 zdjęciach pokazać jakim fotografem jestem, dlatego zachęcam do odwiedzenia mojej strony. 
 
My name is Wladek, I'm 28 and most of all I love take pictures of happy people. My adventure with photography has started 4 years ago, before I started shooting weddings I used to photograph children, perhaps that's why I love taking pictures on my knees :) I spent these 4 years abroad, but I decided to return home, since the most precious things in my life are my family, my home and my friends. These are the values I preserve on my photos and the values I wanna share with you. 
I love aesthetics and colours of analogue film and I try merge them with modern trends, caring about your photographs to look timeless. 
It's impossible to show what kind of photographer I am, so I encourage you to visit my website.
Read More